NASI EKSPERCI

Specjalistyczne porady ułatwią Ci wybór odpowiedniego produktu

Dbając o komfort klientów udęstępniamy Wam wiedzę naszych espertów. Każda osoba odpowiedzialna jest za poszczególne działy naszych produktów. Udzielimy Wam odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wyboru sprzętu i preparatów dostosowanych do Waszych potrzeb.

Dr Aleksander Bielecki

Specjalizacja: Konsultant krajowy do spraw leczenia TECnoSix Red Coral, ekspert od leczenia diatermią

Pozycja: Fizjoterapeuta Atom Trefl Sopot, Grupa Trefl Sport

Fizjoterapeuta, doktor nauk kultury fizycznej, absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, obecnie współpracujący z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz Klubem Sportowym Atom Trefl Sopot. Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Kobiet w latach: 2008 do nadal, członek kadry Polski na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. W 2010 roku nominowany do I Międzynarodowej Nagrody Naukowej Światowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB). 

 

TORBA MASERA

Referencje

więcej >

Przez lata pracy w sporcie używałem tapy różnych producentów.Zwracałem uwagę na łatwość, szybkość używania, niezawodność w różnych warunkach pracy. Dokonałem znakomitego wyboru. Wybrałem tapy Dream Tape (Strappal Sport) dostępne w bardzo szerokim asortymencie przez firmę Weron. Strappale są używane przeze mnie w moim gabinecie,klubie iw pracy z Reprezentacją.To wybór naszych czołowych zawodniczek i zawodników Reprezentacji Polski.

dr Aleksander Bielecki

Reprezentacja Polski , Atom Trefl - siatkówka